همکار فروش بایننس فارسی شو

با فروش آموزش‌های بایننس فارسی 30% سهم فروش دریافت کن!

همین حالا می‌تونی همه خدمات و آموزش‌های بایننس فارسی رو تو سایت، پیج و سایر رسانه‌‌ها بفروشی و 30% از سهم فروش رو دریافت کنی. همکاری در فروش با این درصد رو جایی نمی‌تونی پیدا کنی؛ این بهترین فرصت برای کسب درآمد بدون محصوله!

همکار فروش بایننس فارسی شو

با کسب درآمد تنها چند قدم فاصله دارید!

در سیستم همکاری در فروش بایننس فارسی، می‌توانید خدمات و دوره‌های مختلف را انتخاب و با لینک اختصاصی خودتان، به ازای هر فروش 30% از مبلغ دوره را دریافت کنید. کافی است همین حالا وارد حساب کاربری خودتان بشوید و همکار فروش ما شوید.

می‌خوای تو سایت بفروشی؟

برای هر دوره آموزشی 7 بنر در سایزهای مختلف طراحی کرده‌ایم

می‌خوای تو اینستاگرام بفروشی؟

برای هر دوره آموزشی بنر استوری طراحی کرده‌ایم

رسیدن به درآمد خیلی راحته!

همین چند قدم برای شروع همکاری کافیه

ورود به پنل

وارد حساب کاربری خودت تو سایت بایننس فارسی شو

دریافت لینک

از پنل کاربری لینک دوره‌های مد نظرت رو دریافت کن

شروع فروش

این لینک رو تو بنر سایت یا استوری پیجت بذار و بفروش

همین حالا کسب درآمد خودتان را شروع کنید!

برای شروع همکاری با ما در فروش آموزش‌ها و رسیدن به درآمد، کافی است وارد پنل کارری خودتان بشوید!

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون همکاری در فروش بایننس فارسی

همکاری در فروش را چگونه شروع کنم؟

برای شروع به هیچگونه پرداخت یا تکمیل فرمی نیاز ندارید و کافی است وارد پنل کاربری خودتان در سایت نوین شوید. در بخش کسب درآمد می‌توانید دوره‌‌ها و آموزش‌هایی که برای فروش آماده شده‌اند را مشاهده کنید و لینک اختصاصی هر دوره را دریافت نمایید.

لینک اختصاصی فروش چیست؟

برای آنکه سهم فروش 30% به ازای هر آموزشی که فروخته‌اید به شما تعلق گیرد و به حساب کاربریتان اضافه شود، برای شما لینک اختصاصی آماده کرده‌ایم. شما با انتخاب هر دوره، می‌توانید لینک اختصاصی آن را دریافت کنید. کافی است این لینک را در سایت، پیج یا هر رسانه‌ای که برای فروش انتخاب کرده‌اید قرار دهید. افرادی که با کلیک روی این لینک‌ها خرید انجام دهند، سهم فروش 30% به شما تعلق می‌گیرد.

سهم فروش در سیستم افیلیت مارکتینگ بایننس فارسی چه میزان است؟

به ازای هر آموزشی که به فروش می‌رسانید، 30% از مبلغ فروش آن محصول به شما تعلق می‌گیرد. این 30% به حساب کاربری شما در سایت اضافه می‌شود و می‌توانید از قسمت «گزارش مالی» تمامی سهم فروش‌های خودتان را مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم درآمدی که کسب کردم را دریافت کنم؟

از قسمت «برداشت وجه» در پنل کاربری خودتان می‌توانید درخواست ثبت کنید تا سهم همکاری در فروش شما برایتان واریز شود. یک هفته کاری پس از ثبت درخواست، سهم فروش برای شما واریز می‌شود.

به محتوای جذاب برای فروش نیاز دارم

برای راحتی بیشتر شما در فروش، ما از قبل برای تمامی دوره‌ها، بنرهای متحرک در سایزهای مختلف طراحی کرده‌ایم که می‌توانید در قسمت‌های محتلف سایت خودتان از آن‌ها استفاده کنید. همچنین اگر قصد فروش در اینستاگرام را دارید، برای شما استوری‌های فروش آماده کرده‌ایم. تمامی این بنرهای گرافیکی را می‌توانید از بخش «بنرهای تبلیغاتی» در پنل کاربری خودتان دریافت کنید.