صفر تا صد آموزش هوش مصنوعی ChatGPT

دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT؛ صفر تا صد (کاربردی)

هوش مصنوعی ChatGPT را در این ایام همه می شناسند یا حداقل اسمی از آن شنیده اند. با ورود این هوش مصنوعی به جهان فناوری، دنیا تغییرات بزرگی را رقم خواهد زد. این AI به خوبی نیاز شما را درک می کند و با سرعت زیادی به آن پاسخ می دهد. امروز قرار است هوش مصنوعی ChatGPT را به خوبی یاد بگیرید و از آن در راستای اهداف خود استفاده کنید.

شاید این شایعه را شنیده باشید که می گویند با ورود چت جی‌پی‌تی مشاغل زیادی از بین خواهد رفت!! خیلی ساده بگوییم، کذب محض است. حداقل نه به این زودی!! هوش مصنوعی فعلاً ادراک دقیقی از احساسات انسان ندارد و نمی تواند انسان باشد و ChatGPT با این هدف به دنیا معرفی شده است که فرایندهای شغلی و نیازهای شما را در کوتاه ترین زمان پاسخ دهد. پس به این فکر نکنید که باید به انتخاب شغل دیگری فکر کنید. 

معرفی دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT

بیایید کمی در مورد ChatGPT صحبت کنیم که از کجا آمده است و دقیقاً چه هدفی را دنبال می کند. تقریباً دو ماه از زمانی که OpenAi با معرفی ChatGPT جهان را شگفت زده کرد می گذرد. ابزاری که تنها در 5 روز 1 میلیون کاربر فعال به دست آورد. برای شرکت های بزرگی مثل فیسبوک رسیدن به این آمار و ارقام نزدیک به 10 ماه زمان برد!

ظهور ChatGPT آنقدر بزرگ و هیجان انگیز است که تحلیلگران از احتمال کنارگذاشتن گوگل و تلاش این گوگل برای ارائه ابزار هوش مصنوعی خود در اسرع وقت برای حفظ رقیب (ماکروسافت) خود برای مدت طولانی صحبت می کنند.

ChatGPT اکنون رویای قدیمی نویسندگان داستان های علمی تخیلی را برآورده کرده است: یک آینه جهان بینی که به همه سؤالات ما پاسخ می دهد و مشکلات ما را حل می کند. از تهیه دستور املت گرفته تا نوشتن افزونه برای وب سایت ها. افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند نیز، چت جی‌پی‌تی بهترین ربات آنها خواهد بود.

اما چگونه می توانیم ChatGPT فوق العاده را در تمام کارهایمان استفاده کنیم؟ ChatGPT  زبان فارسی را متوجه می شود اما برای دستورهای خاصی باید به انگلیسی با آن ارتباط بگیرید. افراد زیادی هم هستند که زبان انگلیسی آنها تعریفی ندارد. اصلاً جای نگرانی نیست. ما فکر همه جا را کرده ایم و دوره ای مخصوص به آموزش ChatGPT اختصاص داده ایم.

آموزش ویدیویی (ChatGPT)

آموزش ویدیویی (ChatGPT)

چرا باید در دوره چت جی‌پی‌تی شرکت کنیم؟

مخاطبان این دوره هرکسی است که می خواهد از ChatGPT در کار یا زندگی روزمره خود استفاده کند و قصد دارد سرعت و کارایی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. پرامپت (Prompts) ها نقش مهمی دارند که در واقع دستورهایی است که باید با چت جی‌پی‌تی صحبت کنید و در این دوره به طور کامل به آنها پرداخته ایم.

شاید فکر کنید که چت جی‌پی‌تی رابط کاربری ساده ای دارد و نیازی به این کارها نیست. اما شما باید بدانید در رابطه با شغل یا هدفی که دارید باید از چه دستوراتی استفاده کنید که بهترین پاسخ را دریافت کنید. از اولین گام یعنی نحوه ورود و ثبت نام در هوش مصنوعی ChatGPT همراه شما هستیم تا چگونه استفاده کردن از این AI هوشمند. 

در دوره ChatGPT چه چیزی یاد می گیرید؟

دوره آموزشی ChatGPT در قالب محتوای ویدیویی سرفصل های زیر است. در مورد هر یک از موارد توضیحات مختصری نوشته شده است که توصیف مراحل و موضوع است:

ثبت نام ChatGPT: توضیح مرحله به مرحله مراحل ثبت نام برای ورود به وب سایت ChatGPT.

بررسی اجمالی رابط کاربری ChatGPT: در مورد محیط چت بات و تمام جزئیاتی که باید در مورد آن بدانید در وب سایت ChatGPT بیاموزید.

برای حل مشکلات ترید از ChatGPT استفاده کنید: از حل مسائل معامله گران با کمک ChatGPT امکان پذیر است و به راحتی می توانید سؤالات و معاملات خود را با ChatGPT جلو ببرید.

بهبود مهارت های شخصیتی با ChatGPT: ممکن است نخواهید مشکلات شخصی و روابط خصوصی خود را با یک مشاور در میان بگذارید یا درمانگر مناسب برای آن پیدا کنید. همچنین از صرف هزینه برای شرکت در دوره های مرتبط با بهبود مهارت های شخصی یا کاری نترسید. اگر قصد دارید صبر خود را در معاملات بیشتر کنید از ChatGPT کمک می گیریم. برای مثال اگر چندین بار ضرر کرده اید و توان باز کردن مامله جدید را ندارید. اینجاست که می توانید از ChatGPT استفاده کنید.

چگونه بر محدودیت های ChatGPt غلبه کنیم: بزرگترین چالش ChatGPt این است که اطلاعات آن به روز نیست. این ابزار هوش مصنوعی تا پایان سال 2021 داده ها را جمع آوری کرده است و اگر از آن در مورد اخبار روز بپرسید، اطلاعاتی به شما نمی دهد. اکنون این فصل به شما می آموزد که چگونه این محدودیت را دور بزنید و به شما توصیه می کند که آن را به دقت مرور کنید.

دوره آموزش چت جی‎‌پی‌تی (ChatGPT)

دوره آموزش چت جی‎‌پی‌تی (ChatGPT)

ایجاد تصاویر سفارشی با MidJourney و DAll-E: یکپارچه سازی ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی مهارت دیگری است که اگر یاد بگیرید و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید، قطعا از نتایج آن شگفت زده خواهید شد. در این قسمت از دوره با ما همراه باشید تا بتوانید از این طریق NFT بسازید که البته در مورد این موضوع آموزش های مختلفی در بایننس فارسی داریم.

ایجاد فرآیندسازی با ChatGPT: برای رسیدن به هدف چه فرآیندی باید دنبال شود؟ این بخش به طور کامل به این موضوع اختصاص دارد. مهمترین قسمت یادگیری روش صحیح یادداشت نویسی است که باید آن را به خوبی یاد بگیرید. یادداشت در بازار ارزهای دیجیتال نقش مهمی دارد و باید پوزیشن و معاملات خود را ثبت کنید و آنها را بررسی کنید. ChatGPT امکاناتی به شما می دهد که با سرعت بیشتری به امور معاملاتی خود برسید.

Megaprompt مگاپرامپت برای هر کار: در نهایت یک مگاپرومپت خواهید داشت که برای هر کاری قابل استفاده است. همچنین نحوه استفاده از این مگاپرومپت را به شما آموزش خواهیم داد.

شاید بزرگترین چالشی که تا به حال داشته اید این است که آیا می توانم از این دوره و دستیار هوشمند ChatGPT استفاده کنم حتی اگر به زبان انگلیسی مسلط نباشم؟ بله امکان یادگیری ChatGPt بدون زبان انگلیسی هم وجود دارد.

اما هدف از کار با ChatGPT گرفتن بهترین نتیجه است، زیرا باید پیشنهادات را به زبان انگلیسی تایپ کنید. ما تصمیم گرفتیم روی این چالش تمرکز کنیم تا همه مخاطبانمان بتوانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند. با استفاده از امکانات ChatGPT استفاده لازم را دریافت کنید.

سرفصل های دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT)

 • مقدمه هوش مصنوعی ChatGPT

  • چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT) چیست؟
  • ثبت‌نام در چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • مروری بر رابط کاربری چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • رفع محدودیت‌های چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
 • استفاده‌های کاربردی از چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)

  • مگا پرامپت اختصاصی ارز دیجیتال
  • رفع چالشهای ترید به کمک چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • بهبود مهارتهای نرم با چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • رفع مشکلات ترید با چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • ساخت پرامپتهای خوب به کمک چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT)
  • معرفی یک ارز جهت سرمایه‌گذاری در این حوزه

دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT از کجا شروع کنم؟

دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT؛ صفر تا صد (کاربردی)

249 هزار تومان

سولات متداول دوره آموزش هوش مصنوعی ChatGPT؛ صفر تا صد (کاربردی)

در صورت آپدیت شدن دوره، به صورت خودکار ویدیو در برنامه قرار می گیرد؟

بله با اضافه شدن مبحث و ویدیو جدید به صورت آنلاین به پنل شما اضافه خواهد شد.

در چند دستگاه به صورت همزمان امکان اتصال وجود دارد؟

روی 1 دستگاه این قابلیت وجود دارد.

برای استفاده دوره باید کامپیوتر داشته باشم؟

خیر. شما با استفاده از گوشی موبایل خود نیز میتوانید از محتویات دوره استفاده بفرمایید.

دوره به صورت آنلاین است یا حضوری؟

دوره آموزش ChatGPT به صورت آنلاین برگزار می شود.

چطور پس از خرید، محتوای دوره را مشاهده کنم؟

پس از خرید به شما کلید یا لایسنس اختصاصی داده می‌شود. فقط لایسنس را در نرم‌افزار که لینک آن هم برای شما ارسال خواهد شد، وارد کنید تا به کل محتوای دوره دسترسی داشته باشید.

برای شرکت در دوره ChatGPT چه پیش نیازی لازم است؟

این دوره برای افراد مبتدی نیز کاربرد دارد و نیازی به هیچ اطلاعات اولیه ای نیست. از صفر تا صد ChatGPT را آموزش خواهیم داد.

پس از خرید، امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

برای دوره‌ تا ۷ روز پس از خرید، بدون قید و شرط امکان بازگشت وجه وجود دارد.

محتوای دوره ChatGPT به چه صورت است؟

محتوای آموزشی این دوره در قالب ویدیو قرار دارد.