پراپ فرم بایننس فارسی

پراپ فرم بایننس فارسی؛ پراپ تریدینگ و تامین سرمایه در بازارهای مالی

اگر دانش کافی در بازارهای مالی دارید، و به سیستم معاملاتی، قوانین مدیریت سرمایه و ریسک و روان‌شناسی ترید مسلط هستید؛ اما سرمایه کافی یا زیاد برای رشد دارایی خود ندارید؛ همین حالا یکی از پلن‌های پراپ تریدینگ را انتخاب و رشد روزافزون خود را در کنار تیم ما ببینید.
علاوه براین با سهم سود 90% با ما شریک شوید، 20% سود چالش‌های اول و دوم را به عنوان هدیه دریافت کنید و تا 2 میلیون دلار از ما سرمایه دریافت کنید.

چرا پراپ فرم بایننس فارسی انتخاب تریدرها است؟

اگر تریدر موفقی هستی و نیاز به سرمایه بزرگ برای ترید در بازار مالی داری، ما علاقه مند به دعوت شما در چالش مدیریت سرمایه هستیم! در کنار ما باش تا موفقیت را دست جمعی جشن بگیریم!

چالش آزمایشی رایگان

چالش آزمایشی رایگان

از پنل کاربری حساب رایگان بساز و 5 روز ترید آزمایشی با هر مبلغی انجام بده

مورد اعتماد معامله‌گران

مورد اعتماد تریدرها

بیش از 56000 چالش از زمان شروع فعالیت برای تریدرها ایجاد شده است و این رشد ادامه دارد

پنل آنالیز Real Time

پنل آنالیز سریع

مشاهده اطلاعات Real time و درصد ریسک به صورت لحظه‌ای در پنل کاربری خود

برداشت سود ارزی (تتری)

برداشت سود ارزی (تتری)

شما قادر خواهید بود، سود خود را به صورت ارزی دریافت کنید

چالش‌های پراپ فرم بایننس فارسی

براساس توانمندی و مهارت خود یکی از چالش‌ها را انتخاب و در کنار ما باشید. تمام معامله‌گران موفق حساب Real علاوه بر عودت مبلغ چالش، 15% از سود چالش را دریافت خواهند کرد. همچنین در ماه‌های آتی طرح افزایش سرمایه تا 2 میلیون دلار را دریافت خواهند کرد

6,000$ 100,000$ 50,000$ 25,000$ 15,000$ Account Size
(144$)20% (2,400$)20% (1,200$)20% (600$)20% (360$)20% Profit Share From Challenge Phase
8% 8% 8% 8% 8% Phase 1 Profit Target
4% 4% 4% 4% 4% Phase 2 Profit Target
5% 5% 5% 5% 5% Maximum Daily Loss
12% 12% 12% 12% 12% Maximum Overall Loss
Balance Based Balance Based Balance Based Balance Based Balance Based Drawdown Type
P1: 4 weeks
P2: 8 weeks
P1: 4 weeks
P2: 8 weeks
P1: 4 weeks
P2: 8 weeks
P1: 4 weeks
P2: 8 weeks
P1: 4 weeks
P2: 8 weeks
Time Limit
5 5 5 5 5 Minimum Trading Days
4.5$/Per Lot 4.5$/Per Lot 4.5$/Per Lot 4.5$/Per Lot 4.5$/Per Lot Commissions
70-90% 70-90% 70-90% 70-90% 70-90%

Profit Split Upto

1:100 1:100 1:100 1:100 1:100 Trading Leverage
✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
News Trading
✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Weekend Holding
✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Expert Advisors
✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Trade Copiers
Yes Yes Yes Yes Yes Reset Discount
57$ 549$ 299$ 199$ 99$ Refundable Fee
Start Challenge Start Challenge Start Challenge Start Challenge Start Challenge Choose your desired plan
114$ 1034$ 594$ 394$ 234$ Real Refundable 

برای تهیه چالش هر پلن بر روی Start Challenge ⇓ کلیک کنید.

چرا پراپ تریدینگ به کمک پراپ فرم بایننس فارسی می‌تواند شما را ثروتمند کند؟

معامله گری در پراپ فرم بایننس فارسی، می تواند سکوی پرتابی برای معامله‌گران با تجربه است. پراپ فرم سرمایه لازم جهت ترید را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما به کمک نبوغ و استعداد تریدری خود قادر خواهید بود، سرمایه کسب شده را رشد داده و سهم قابل توجهی از سود را از آن خود کنید.

دسترسی به سرمایه میلیون دلاری

دسترسی به سرمایه میلیون دلاری

از مزیت‌های اصلی پیوستن به پراپ فرم بایننس فارسی دسترسی به سرمایه تریدری قابل توجه است. تریدر می‌تواند از این سرمایه بزرگ برای گرفتن موقعیت‌های بزرگ‌تر استفاده کند و احتمال سودهای خود را تقویت کند و با همراه داشتن سرمایه بزرگ‌تر، بزرگ‌ترین فرصت‌های بازدهی را به دست آورد، که این امر در ترید کردن در حساب‌های شخصی ممکن نمی‌باشد و شاید تعداد زیادی از تریدرها سرمایه اولیه کافی جهت شروع حرفه معامله‌گری را نداشته باشند و اگر هم میزان سرمایه هر چه کو چک‌تر باشد، مشخصا میزان سود ایجاد شده نیز کمتر خواهد بود.

ریسک نکردن روی سرمایه تریدر

از مزیت‌های مهم تریدری در پراپ فرم بایننس فارسی نسبت به ترید کردن با سرمایه شخصی، عدم نیاز به ریسک بر روی سرمایه شخصی تریدر است. وقتی یک تریدر با سرمایه خود معامله می کند، تمام ریسک زیان احتمالی از سرمایه شخصی او تأمین می‌شود و این می‌تواند موجب نگرانی و استرس بیشتر در معاملات شود. اما در پراپ فرم، تریدرها با سرمایه شرکت معامله می کنند و سرمایه شخصی آنها در این فرآیند مستقیماً در معرض خطر نیست. این به معامله گران اجازه می‌دهد با راحتی بیشتری به معاملات خود بپردازند و ریسک خطرناک بر روی سرمایه شخصی خود را کاهش دهند.

ریسک نکردن روی سرمایه تریدر

عدم ارائه ضمانت به سرمایه گذار

یکی از مزایای تریدری در پراپ فرم بایننس فارسی نسبت به ترید کردن با سرمایه شخصی، عدم نیاز به ضمانت دادن به سرمایه گذار است. وقتی یک فرد با سرمایه شخص حقیقی دیگری معامله می کند، ممکن است نیاز به ضمانت دادن یا قراردادهای مشابه برای تأمین سرمایه مورد نیاز داشته باشد‌ این مسئله ممکن است برای برخی افراد محدودیت‌ها و پیچیدگی‌ها ایجاد کند. اما در تریدری در بایننس فارسی، معامله گران با سرمایه شرکت معامله می‌کنند و نیازی به ضمانت دادن به سرمایه گذار ندارند. شرکت معمولا برای تریدرها سرمایه فراهم می‌کند و تمام مسئولیت‌های مالی و ریسک های معاملات به عهده شرکت است. این به تریدرها اجازه می‌دهد که بدون نگرانی از مسائل مالی و بیمه‌های مرتبط با ترید کار کنند.

فناوری و زیر ساخت قوی

پراپ فرم بایننس فارسی به معامله‌گران خود زیرساخت و فناوری پیشرفته ارائه می دهد که به بهبود عملکرد معاملاتی‌شان کمک شایانی می‌کند. از جمله این زیرساخت‌ها می‌توان به پلتفرم‌های معاملاتی پیشرفته، ابزارهای تحلیلی قوی و دسترسی به اطلاعات بازار اشاره کرد. در صورتی که ترید با سرمایه شخصی در بروکرها ابزار های تحلیلی و آنالیز حساب را عمدتا ندارد.

عدم ارائه ضمانت به سرمایه گذار
افزایش سرمایه تا سقف 2 میلیون دلار

افزایش سرمایه تا سقف 2 میلیون دلار

تا سقف 2 میلیون دلار اعتبار سرمایه دریافت کن و شروع به ترید کن! اگر قصد فعالیت در بازارهای مالی رو داری و سرمایه مورد نیاز نداری یا نمی‌خوای روی سرمایه خودت ریسک کنی، پراپ فرم بایننس فارسی این سرمایه بزرگ رو در اختیارت قرار میده. تنها شرطش اینه چالش‌ها رو رد کنی و در حساب Real به صورت مستمر سودآور باشی!

پاداش ویژه براساس عملکرد

معامله‌گران پراپ فرم بایننس فارسی عموما بر اساس عملکرد تریدری خود پاداش دریافت خواهند گرفت. این امر امکان کسب درآمد قابل توجه برای معامله‌گران موفق را فراهم می‌کند. در پراپ‌فرم‌ها با توجه به مدل چالش یا شرایط تریدری انتخاب شده میزان پاداش متفاوت خواهد بود. در پراپ فرم بایننس فارسی تریدر می‌تواند تا حداکثر 90 درصد از سود ایجاد شده را برداشت کند و در همین حال شرکت تمامی ریسک و ضرر حساب را می پذیرد!

تا 90% سود سهم شما

تا 90% سود سهم شما

فقط کافیه در دو مرحله توانایی‌های خودت رو اثبات کنی و بعد از اون هرچقدر روی حساب اعتباری سود کسب کنی تا 90 درصد مبلغ سود رو میتونی دریافت کنی!
البته این پایان کار نیست، ما حتی 15% سود چالش 2 مرحله‌ای شما را به همراه اولین برداشت در حساب Real به شما به عنوان هدیه واریز می‌کنیم.
مبلغ سرمایه‌گذاری هنگام خرید اکانت نیز کامل به شما عودت داده می‌شود. فکر نکنم دیگر جای بحثی باشد، پس همین حالا پر قدرت شروع کن!

چگونه از پراپ تریدینگ بهترین نتیجه را بگیریم؟

بهترین جایگزین پراپ‌فرم فانددنکست با پرداخت سود از چالش‌ها تا 20%بهترین جایگزین پراپ‌فرم فانددنکست با پرداخت سود از چالش‌ها تا 20%
بهترین پراپ فرم ایرانی (با پرداخت سود از چالش ها و ریفاند 2 برابری)بهترین پراپ فرم ایرانی (با پرداخت سود از چالش ها و ریفاند 2 برابری)

آموزش تخصصی پراپ تریدینگ با سبک پرایس اکشن RTM

سوالات متداول پراپ فرم بایننس فارسی

در صورتی که در مدت زمان کمتری چالش‌ها را پاس کرده باشم، باید تا پایان زمان هر مرحله صبر کنم؟

خیر ، شما برای گذراندن هر مرحله نیاز به داشتن 5 روز معاملاتی دارید، پس از تکمیل 5 روز معاملاتی می توانید درخواست ساخت حساب مرحله بعد را از قسمت درخواست ها ارسال کنید.

آیا در حساب Real می‌توانم مدتی ترید نکنم؟

در حساب Real محدودیت زمانی وجود ندارد و شما می توانید مدتی ترید نکنی، اما اگر قصد دارید بیشتر از یک ماه در حساب تریدی نزنید از طریق ثبت تیکت این مورد را اطلاع رسانی کنید.

آیا هر شخصی با هر ملیتی می تواند در بایننس فارسی احراز هویت کند؟

بله، ما در پراپ فرم بایننس فارسی از حضور همه معامله گرها در هر کجای جهان استقبال می‌کنیم.

زمان شروع چالش من چگونه محاسبه می شود؟

مهلت 30 یا 60 روزه مرحله اول و دوم چالش شما با انجام اولین ترید آغاز خواهد شد بعد از انجام اولین ترید، می توانید تاریخ شروع و پایان چالش را در لیست چالش‌های من مشاهده کنید .

افت اکوئیتی حساب به چه معناست؟

افت اکوئیتی یا معاملات باز به میزان تغییر بالانس لحظه ای حساب شما می‌باشد که در این عدد تاثیر لحظه‌ای تمامی معاملات باز اعمال شده و افت این عدد مبنای محسابه دراودان روزانه و کلی می‌باشد.

برای برداشت سود چه روش‌هایی وجود دارد؟

برای اولین برداشت نیاز است که 30 روز از دریافت حساب Real شما گذشته باشد، بعد از این زمان شما می‌توانید از منوی برداشت سود، درخواست برداشت سود خودتان را ارسال کنید، بعد از تقسیم سود اکانت جدیدی به شما داده خواهد شد و برای برداشت های بعدی نیاز به گذشت 7 روز معاملاتی از دریافت حساب وجود دارد. شما میتوانید سود ایجاد شده را از طریق تتر دریافت نمایید.

ریفاند چه زمانی انجام می شود ؟

بعد از گذراندن هر دو مرحله در اولین برداشت سود شما، ریفاند شما انجام خواهد شد.

من برای معاملاتم ازحد ضرر (استاپ لاس) استفاده نمی‌کنم، آیا نقض قوانین کرده‌ام ؟

خیر، نقض قانونی انجام نشده در پراپ فرم الزامی بر استفاده از حد ضرر وجود ندارد. هرچند که ما توصیه می‌کنیم برای مدیریت بهتر معاملات‌تان از حد ضرر استفاده کنید.

آیا امکان ادغام اکانت ها در مرحله چالش وجود دارد؟

خیر، ادغام حساب‌ها پس از ورود به حساب Real ممکن خواهد بود و در آن مرحله تریدر یا در ورود به حساب یا پس از برداشت سود درخواست ادغام اکانت‌هایش را از طریق تیکت به تیم فنی ارسال می‌کند.

آیا بعد از رسیدن به حساب Real سرتیفکیت در اختیار تریدر قرار خواهد گرفت؟

بله ، در پراپ فرم سرتیفکیت به صورت اتوماتیک ایجاد شده و بعد از پاس کردن مراحل اول (Challenge Pass) و پس از پاس کردن مرحله دوم (Verification Pass) و پس از برداشت سود در حساب‌های ریل (Withdarawal) تمامی سرتیفکیت ها در پنل کاربری در منوی سرتیفکیت ها قابل مشاهده خواهد بود.

مبلغ را واریز کرده ام ، اطلاعات حساب را چه زمانی دریافت خواهم کرد؟

بعد از تایید سفارش از منوی چالش های من شماره سفارش مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه ارسال درخواست برای ساخت حساب را بزنید. حساب شما در بازه زمانی 10-15 دقیقه ساخته خواهد شد و در لیست چالش های من قابل مشاهده خواهد بود.

از کجا شروع کنم ؟

با ایجاد حساب کاربری در سایت می توانید در چالش ها شرکت کنید، پس از شرکت در چالش و ساخت حساب، شما در مرحله اول 30 روز فرصت دارید تا به اهداف چالش مرحله اول دست پیدا کنید، بعد از دستیابی به اهداف مورد نظر می توانید درخواست ساخت حساب مرحله بعد را از قسمت درخواست ها ارسال کنید، در مرحله دوم شما 60 روز زمان برای رسیدن به اهداف این مرحله را دارید که پس از رسیدن به اهداف مرحله دوم درخواست ساخت حساب Real را از قسمت درخواست ها ارسال خواهید کرد، در این مرحله شما محدودیت زمانی نخواهید داشت و سود ایجاد شده را به میزان 80 درصد بعد از گذشت 30 روز از دریافت حساب Real می‌توانید برداشت کنید.