سیستم معاملاتی سود مرکب (آموزش و الگوریتم)

آموزش سیستم معاملاتی سود مرکب + اندیکاتور

سیستم معاملاتی سود مرکب با تکیه بر تمرکز، تمرین و تکرار که مادر مهارت هستند، می‌تواند شما را به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل کند که ثمره آن دریافت سود مستمر از بازارهای مالی است. برای این مهم نیاز نیست خود را به آب و آتش بزنید؛ کافیست تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید. حتما شما هم شنیدید که بروسلی نقل قول معروفی از رقبایش می‌گوید: من از کسی نمی ترسم که 10,000 ضربه را یکبار تمرین کرده است، بلکه از کسی می ترسم که یک ضربه را 10,000 مرتبه تمرین کرده باشد. ما هم دقیقا قرار است همین امر را انجام دهیم.
شاید بپرسید که این سیستم معاملاتی وین‌ریت چند درصد دارد؟ یا ریسک به ریوارد آن چند است؟ و آیا واقعا سودده هست یا نه؟ باید عرض کنم که این سیستم معاملاتی یک سیستم ساده نیست؛ بلکه سود مرکب هم چاشنی آن است و روز به روز شاهد رشد حساب معاملاتی خود به صورت دلاری خواهید بود.

معرفی دوره آموزش سیستم معاملاتی سود مرکب

بیایید رو راست باشیم، تا الان چند کتاب در خصوص بازارهای مالی مطالعه کردید و نتیجه نگرفته‌اید؟ چند استراتژی معاملاتی را تمرین کرده‌اید، اما جوابگو نبوده؟ چند سبک معاملاتی را فرا گرفته‌اید که نتوانسته شما را به سود مستمر برساند؟ یا چند سال در این بازارها هستید و هنوز نتوانسته آرزوهای خودتان را برآورده کنید؟ بیایید دید وسیع‌تری به سیستم‌های معاملاتی داشته باشیم.

ما برای اینکه یک تریدر حرفه‌ای بالفعل شویم در ابتدا با کتاب‌ها شروع کردیم، با مقالات، صحبت دوستان و … تا اینجا ما موفق شدیم برای خود یک برنامه معاملاتی بریزیم که به ما سمت و سو می‌دهد. بعد از آن وارد گود شده و آموزش‌های اولیه و پیشرفته دیدیم و موفق شدیم چندین استراتژی برای خود دست و پا کنیم و برای خود چند استراتژی معاملاتی مکتوب نوشته‌ایم. بعد از آن به سراغ تمرکز بیشتر روی استراتژی‌های معاملاتی رفته و موفق شده‌ایم با تمرین و تکرار سیستم‌ معاملاتی را پدید آوریم و نهایت برای اینکه در وقت خود صرفه‌جویی کنیم و دید آینده‌نگرانه باعث شده سیستم معاملاتی خود را کد کرده تا ربات برای ما سیگنال صادر کند و دیگر نیاز نباشد همیشه و همه جا حواس‌مان به چارت باشد که اینجا موفق به ساخت الگوریتم معاملاتی شده‌ایم.

بله داستان شاید ساده به نظر برسد اما زمان بسیاری برای ساخت و تست سیستم معاملاتی سود مرکب صرف شده است.

تا اینجا یاد گرفتیم، ما 4 نوع پلن معاملاتی داریم که برای حرفه‌ای شدن باید این مراحل را سپری کنیم:

 1. برنامه معاملاتی
 2. استراتژی معاملاتی
 3. سیستم معاملاتی
 4. الگوریتم معاملاتی

با درک پلن‌های معاملاتی و به کمک سیستم و الگوریتم معاملاتی که ساختیم؛ می‌توانیم سود مستمر از بازار دریافت کنیم و بر شکست‌های قبلی فائق آییم. به این نکته توجه کنید؛ ابتدا کار با سیستم معاملاتی را فرا گرفته، سپس بک‌تست‌های موردنظر را انجام می‌دهد و بعد از تاییدیه مربی خود، دسترسی اندیکاتور به شما داده می‌شود. شاید بگویید که من می‌خواهم فقط سیستم را یاد بگیرم یا فقط می‌خواهم اندیکاتور را داشته باشم، در جواب باید بگوییم: درک سیستم و استفاده از معاملات اتوماتیک باعث موفقیت من و شما می‌شود. بدون یک بال نمی‌شود پرواز کرد. این موضوع را زیاد در بین دانشجویان و کامیونیتی کریپتو دیده‌ام. پس با دو بال شروع به پرواز کنید.

چرا سود مرکب؟ چرا سیستم معاملاتی سود مرکب؟

می‌خواهم با شما رو‌‌ راست باشم. نه می‌خواهم رویا برای‌تان بفروشم و نه  قول طاووس هندی! می‌خوام از واقعیات‌ها پرده بردارم؛ 70 درصد حساب تحلیل‌گران حرفه‌ای در ضرر است و بیش از 75 درصد معاملات بازار توسط ربات‌ها مدیریت و انجام می‌شود. می‌بینی آمار تکان دهنده است، حالا می‌خواهی جز کدام دسته باشی؟ عضو تحلیل‌گران یا تریدرها؟ کسانی که به صورت دستی معامله می‌کنند یا کسانی که ربات کارشان را انجام می‌دهد؟

من می‌گویم هم خدا را می‌خواهم و هم خرما را. چگونه؟

اول: اینکه ما پای‌بند یک سیستم هستیم و هرچه سیستم گفت، چشم می‌گویم و کاری با نماد ارز، یا جفت ارز موردنظر نداریم. همچنین قیمت هم برای‌مان مهم نیست؛ تنها و تنها شرایط و ضوابط ورود به معامله را چک می‌کنیم.

دوم: سیگنال‌ها تماما به کمک اندیکاتور روی چارت ارسال می‌شوند. سپس سیگنال روی چارت در کانال تلگرام خصوصی قرار می‌گیرد، حالا تنها وظیفه ما چیست؟ احسنت، انتخاب سیگنال با توجه به شرایط و ضوابط و فروراد سیگنال موردنظر به کانال خودمان و مدیریت آن به کمک ربات و همچنین مدیریت معامله باز. می‌بینی کار بسیار ساده شد. اما کار ما به همین‌جا ختم نمی‌شود! حال باید جریان نقدینگی را کنترل و حساب‌مان علاوه بر سود عادی به صورت مرکب هم رشد دهیم. اما چگونه؟ پاسخ این سوال را در دوره آموزش خواهم داد. در ادامه چند نمونه سیگنال که توسط اندیکاتور ارسال شده را قرار می‌دهم:

 • سرفصل دوره آموزش سیستم معاملاتی سود مرکب

  • آموزش کامل سیستم معاملاتی سود مرکب
  • ارائه اندیکاتور سیستم معاملاتی سود مرکب
  • سود مرکب از بازار اسپات
  • سود مرکب از بازار فیوچرز
  • تعیین هدف برای دریافت سود مرکب
  • نحوه سیو سود و خارج کردن بخشی از سود
  • نحوه کار با ربات پوزیشن‌بند
  • دریافت استراتژی ربات پوزیشن‌بند

شرکت در دوره آموزش سیستم معاملاتی سود مرکب

علاوه بر آموزش کامل سیستم معاملاتی، دسترسی اندیکاتور سود مرکب را به صورت دائمی دریافت خواهید کرد.

سولات متداول دوره آموزش سیستم معاملاتی سود مرکب

پیش نیاز دوره سیستم معاملاتی سود مرکب چیست؟

شما باید حداقل یک دوره در حوزه ارزهای دیجیتال دیده باشید. با مفاهیمی همچون تریگر ورود، ساختار و روند بازار، پیووت‌های ماژور، کار با اندیکاتورها و ... فرا گرفته باشید.

آیا دوره آنلاین برگزار می‌شود یا آفلاین؟

دوره به صورت غیر حضوری و آفلاین برگزار می‌شود و دسترسی ویدیوها به شما داده می‌شود تا بتوانید به راحتی به تمامی ویدیوها در ویدیو پلیر مخصوص دوره دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید تمامی ویدیوها را باید به صورت آنلاین ببینید و ویدیوها قابل دانلود نیستند. و تنها به یک دیوایس لایسنس صادر می‌شود.

سیستم معاملاتی در چه بازارهایی کاربرد دارد؟

در تمام بازارهای مالی اعم از: فارکس، ارز دیجیتال، بورس جهانی و بورس ایران کاربرد دارد.

با شرکت در این دوره 1000 دلار من در ماه بعد چند دلار می‌شود؟

این سوال رابطه مستقیمی با انجام تکالیف شما دارد؛ اگر بتوانید تمرکز خود را به ما بدهید و سیستم را به درستی فرا گیرید، به شما قول می‌دهیم با جادوی سود مرکب رشد مستمر حسابتان را شاهد باشید.

میزان سرمایه‌ای که باید وارد فیوچرز کنیم چه مقدار است؟

فرقی ندارد؛ شما با فراگیری کامل سیستم و نحوه استفاده از سود مرکب و البته کسب تجربه می‌توانید هر سرمایه‌ای را وارد بازار کنید.

میزان نرخ برد این سیستم و ریسک به ریوارد آن به چه صورت است؟

نرخ برد سیستم در حدود 70 درصد است و میانگین R/R سیستم حدود 1.8R می‌باشد. البته شما با فراگیری سیستم می‌توانید معاملاتی با حداقل ضرر داشته باشید.

هزینه ای که بابت دوره پرداخت می‌کنیم چند وقته برمی‌گردد؟

رابطه مستقیم با نحوه فعالیت، تمرکز و تمرینات شما دارد؛ اگر خوب پیش روید، کمتر از یکماه و با توجه به سرمایه موردنظرتان.

پشتیبانی این دوره به چه صورت است؟

این دوره تمرین محور خواهد بود، چرا که بعد از آموزش سیستم معاملاتی نیاز به کوچینگ تخصصی دارید و بعد از انجام بک‌تست‌های مذکور و دسترسی اندیکاتوردیگر می‌توانید روی پای خود بایستید.

سطح این دوره به چه صورت است و چند ساعت می‌باشد؟

سطح دوره پیشرفته است و شما حتما با مفاهیمی همچون تریگر ورود، ساختار و روند بازار، پیووت‌های ماژور، کار با اندیکاتورها و ... به صورت کامل آشنا باشید. این دوره در حدود 5 ساعت است.

آیا مناسب بازار اسپات است یا فیوچرز هم می‌توان انجام داد؟

این سیستم معاملاتی مناسب تمام بازارهای مالی اعم از فیوچرز، مارجین و اسپات می‌باشد.

بجز آموزش کامل سیستم معاملاتی سود مرکب به چه مواردی دسترسی خواهم داشت؟

شما به صورت دائمی به اندیکاتور سیستم معاملاتی سود مرکب و کانال خصوصی دوره دسترسی خواهید داشت.

آیا می‌توانم فقط به آموزش یا فقط به اندیکاتور دسترسی داشته باشم؟

خیر؛ با توجه به شرایط ورود و خروج سیستم شما باید هر دو بازو را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید به سود مستمر و مرکب برسید.

این سیستم معاملاتی برای چه تایم فریمی مناسب است؟

فرقی ندارد شما اسکلپر هستید یا سوئینگ تریدر؛ این سیستم معاملاتی در تایم فریم 5 و 15 دقیقه به بالا کاربرد دارد.

2 پاسخ
 1. امیرعباس اقبالی گفته:

  سلام، ممنون بابت وقتی که برای ساخت این سیستم معاملاتی کردین. به نظر شما با تکیه بر همین روش می توانم به سوددهی مستمر برسم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *