کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز

کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز (سود مرکب)

کپی تریدینگ (Copy Trading) یکی از روش‌های معاملاتی‌ست که در آن تریدر تازه‌کار یا حتی حرفه‌ای، یک معامله‌گر یا تریدر خبره (اصلی) را انتخاب می‌کند تا هر کاری که او کرد را عیناً انجام دهد یا با اتصال حساب‌تان به حساب تریدر اصلی معاملات به صورت خودکار انجام شود. در این روش سرمایه در نزد شخص قرار دارد و هیچ دسترسی مستقیم و یا غیرمستقیمی به دارایی شما (کاربر) نداریم. فقط به کمک یک ربات دسترسی را به معامله‌گر اصلی می‌دهید، تا تمام معاملات توسط این تریدر مدیریت شود. شاید سوالی ذهن‌تان را درگیر کرده که چرا یک تریدر حرفه‌ای هم می‌تواند از تریدر خبره کمک بگیرید؛ جواب ساده است: مقدار سود دریافتی روزانه. اگر تریدر خبره 10 برابر سود بیشتر در روز نسبت به تریدر حرفه‌ای دریافت کند، پس منطقی‌ست که از تریدر خبره پیروی کنیم. شاید بپرسید چه ضمانتی وجود دارد که پول ما از دست نرود یا حساب ما وارد ضرر نشود؟ باید عرض کنم گذشته ما به روشنی بیانگر روندی متوالی سودده و صعودی‌ست، پس جای نگرانی از این بابت وجود ندارد. البته ما سود مرکب هم در نظر گرفتیم.

معرفی کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز

کپی تریدینگ (Copy Trading) چیست؟

عبارت “کپی تریدینگ” کمابیش مفهوم خود را توضیح می‌دهد؛ در کپی تریدینگ Copy Trading شما یک تریدر حرفه‌ای و کارکشته را انتخاب کرده و سپس معاملات او برای شما کپی می‌شود.

بیایید با یک مثال ساده‌تر به این موضوع نگاه کنیم. فردی که به تازگی در حال یادگیری دنیای ارزهای دیجیتال است و می خواهد اولین درآمد دلاری را داشته باشد. او اطلاعات زیادی در مورد استراتژی های معاملاتی، اندیکاتورها، تغییرات روند قیمت بیت کوین و … ندارد، اما کسب سود در این بازار برایش بسیار جالب است. حالا تریدر میتدی ما چگونه می تواند از این بازار سود ببرد؟! یک روش در نظر داریم که آن، آموزش و یادگیری ارزهای دیجیتال را شروع کند و رو به جلو پیش برود. اما او می خواهد در کوتاه مدت سود کند، بنابراین باید راه دیگری را به آن پیشنهاد کنیم.

برای شروع، این شخص به کمک دوست خود که یک تریدر ماهر و حرفه‌ای است نیاز دارد. چون می داند برای انجام معاملات و رسیدن به حداکثر سود، بازار را تحلیل می کند و مطمئناً نمی خواهد ضرر کند. بنابراین تریدر تازه کار ما هر کاری را که دوست تریدر او انجام می‌دهد تکرار می کند. اگر به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اید، ممکن است روش تریدر آزمایشی ما را دوست داشته باشید. خبر خوب این است که از این روش می توان در بسیاری از صرافی‌ها استفاده کرد که به کپی تریدینگ معروف است. در ادامه ویدیوی زیر کمک می‌کند تا دید بسیار بهتری نسبت به کپی تریدینگ پیدا کنید:

چرا کپی تریدینگ برای تریدرها گزینه مناسبی است؟

تاکنون با مفهوم کپی تریدینگ آشنا شده‌اید، اما چرا کپی تریدینگ برای مبتدیان و معامله گرانی که تازه وارد عرصه ارزهای دیجیتال شده اند جذاب و مناسب است؟ دنیای کریپتوکارنسی علاوه بر هیجان انگیز بودن، ریسک زیادی به همراه دارد. بنابراین یک مبتدی نه تنها باید فرصت‌های ترید مناسب را پیدا کند، بلکه آنها را مدیریت کند که، زمان را به درستی بشناسد، علم خوبی از بازار داشته باشد و کنترل احساسات را در دست بگیرد. کپی تریدینگ تا حد زیادی این موانع را کاهش می دهد و یک معامله گر تازه کار می تواند از تریدر کارکشته کپی کرده و سود کند.

چطور از کپی تریدینگ استفاده کنیم؟

اگر به یاد داشته باشید، معامله گر جدید ما در ابتدای شروع معامله، معاملات دوستش را تکرار کرد و از استراتژی و دانش خود آگاه نبود. بنابراین می توان گفت در روش کپی تریدینگ، تریدر تازه کار نیازی به دانستن استراتژی و میزان دانش معامله اصلی که از آن کپی می شود، ندارد.
به عنوان مثال، در پلتفرم‌های کپی تریدینگ، وقتی یک معامله‌گر را انتخاب می‌کنید که از آن کپی برداری کنید، حساب کاربری شما به هم متصل می‌شوند و هر پوزیشن معامله از طرف تریدر اصلی در حساب کاربری ثبت و اجرا می‌شود. استفاده از پلتفرم کپی تریدینگ آسان است و مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید از تریدر دلخواه کپی کنید:

1. یک حساب کپی ترید ایجاد کنید

همیشه باید یک پلتفرم کپی تریدینگ را انتخاب کنید و روی آن یک حساب کاربری ایجاد کنید همراه ما باشید تا تعدادی از این پلتفرم‌ها را به شما معرفی کنیم.

2. مبلغ مورد نظر را واریز کنید

اکنون مبلغی را که می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید به حساب خود واریز کنید.

3. انتخاب تریدر

اکنون باید تریدری را انتخاب کنید که می خواهید معامله‌اش را کپی کرده و دنبال کنید. پس دنبال بهترین باشید.

4. زمان کپی است

اکنون، از آنجایی که حساب شما به تریدر اصلی وصل شده است، هر پوزیشنی که باز کند برای شما نیز انجام خواهد شد.

ویژگی‌های کانال سیگنال فیوچرز کپی ترید

تعداد سیگنال ها🚀 2 الی 10 مورد در روز
وین ریت Win Rate💥 85% با ریسک به ریوارد حداقل 2
آموزش کار با ربات✅ دارد
دریافت استراتژی شخصی ربات✅ دارد
گزارشات روزانه⭐️ دارد
میانگین سود روزانه 💲 400%-80%
آموزش اتصال به صرافی🔗 دارد
صرافی های تحت پشتیبانی با ربات🥇 Binance, Bybit, Kucoin, OKX
لوریج متغیر👑 10-20x
معاملات 🔝 LONG & SHORT
صرافی های تحت پشتیبانی®️  تمام صرافی ها و بروکرهای ارز دیجیتال

از ویژگی‌های منحصربفرد دیگر علاوه بر وین ریت و ریسک به ریوارد عالی می‌توان به مدیریت ریسک و سرمایه به شیوه سود مرکب اشاره کرد، که بعد از عضویت طریقه استفاده از این روش کامل توضیح داده خواهد شد.

گزارشات کانال کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز

عضویت کانال کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز

بعد از عضویت در کانال فیوچرز، به شما نحوه اتصال حساب کاربری‌تان در صرافی به کانال تلگرام آموزش داده خواهد شد. در نظر داشته باشید اتصال بین حساب صرافی و کانال تلگرام فیوچرز به وسیله ربات Cornix انجام می‌شود و ما هیچ دسترسی به دارایی شما در صرافی نداریم و تنها معاملات ما طبق استراتژی مشخص کپی می‌شود.

سولات متداول کپی تریدینگ ارز دیجیتال فیوچرز

آیا کپی تریدینگ روش مناسبی برای رشد دارایی است؟

در صورتی که موفق شوید یک تریدر مناسب در بازار پیدا کنید، کپی تریدینگ یک استراتژی پر سود برای شما خواهد بود.

آیا کپی تریدینگ برای تازه کارها گزینه مناسبی خواهد بود؟

کپی تریدینگ گزینه آسان‌تر برای شروع کار در بازار است. البته که به عنوان یک تریدر پیشنهاد می‌کنیم سایر استراتژی‌ها را نیز بررسی کنید.

کپی تریدینگ چقدر سودآور است؟

کپی تریدینگ یک گزینه بسیار پر سود برای افراد خصوصاً تازه‌کارها است. در صورتی که با سرمایه مناسبی وارد بازار شوید می‌توانید از فواید این استراتژی استفاده کنید. البته سود مرکب را نباید فراموش کرد.

در کپی تریدینگ تریدر اصلی به حساب ما دسترسی خواهد داشت؟

خیر، تریدر اصلی به حساب کاربری هیچ شخصی در صرافی دسترسی نخواهد داشت و تنها معاملاتش برای سایر کاربران کپی می شود.

کپی تریدینگ مناسب چه صرافی‌هایی خواهد بود؟

در حاضر با محدودیت‌های ربات Cornix تنها در صرافی‌های Binance و ByBit و KuCoin و OKX قابل انجام خواهد بود.

آیا در این روش از لوریج مشخصی استفاده می‌شود؟

بله، کلیه معاملات لوریجی بین 10 تا 20 خواهد بود.

2 پاسخ
 1. آنا معتمدی گفته:

  ممنون بابت کانال بی نظیرتون. من تقریبا روزی 5 درصد سود روزانه دارم و بیشتر طمع نمی کنم 🙂
  اینکه در ایران کپی تریدینگ فیوچرز داشته باشه و جسارت چنین کاری داشته باشه واقعا شجاعت میخواد. ممنون بابت شهامت تان

  پاسخ
 2. امیرعلی صالحی گفته:

  سلام، خواستم تشکر کنم بابت کانال فوق العاده اتون؛ نتایج واقعا فوق العاده است من در یک روز 22 درصد هم روی کل حسابم اضافه شد. به نظرم مستر بی‌نظیرترین فیوچرز کار دنیاست.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *