آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

آموزش دوره منتورشیپ پیشرفته پرایس اکشن RTM

دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته پرایس اکشن RTM با 15 هزار دلار سرمایه رایگان، یک دوره آموزشی جامع و کامل است که برای تمام افرادی طراحی شده، که دیگر نیاز به هیچ آموزشی نخواهند داشت و با آن می توانند‌ به سود مستمر و همیشگی برسند. در این دوره از روش‌های مربوط به سه نوع مهم پرایس اکشن، یعنی پرایس اکشن RTM, ICT, SMC، به صورت کامل تلفیقی آموزش داده شده است، تا شما را کاملا بی‌نیاز کند و به ذهن شما ساختارمندی منظم و مشخصی بدهد. شاید بپرسید چرا اسم RTM را برای آموزش انتخاب کردین و فقط گفتید تلفیقی از 3 روش پرایسی مهم؟ این سوال را در جلسه اول دوره جواب می‌دهم تا بدانید، اصلا نیازی نیست این القاب را بزرگ کنیم، بلکه باید به دنبال روشی باشیم که به ما سود مستمر دهد. همین!

این دوره مخصوص بازارهای مالی؛ فارکس، بورس جهانی و ارزهای دیجیتال است. با پیشرفته تر شدن تحلیل تکنیکال، روش‌های پرایس اکشن به عنوان یکی از روش‌های مؤثر و محبوب برای تحلیل بازار شناخته شده‌اند و در این دوره همه جزئیات مربوط به آن‌ها به صورت کامل بررسی می‌شود. البته این دوره بدون حاشیه، بدون زیاده‌گویی و کاملا منحصربفرد است.

ویژگی‌های آموزش دوره منتورشیپ پیشرفته پرایس اکشن RTM

با کمک این سبک شاهکار شما قادر خواهید بود؛ با ساختار ذهنی منظم و تربیت شده به معاملات خود با ریسک به ریوارد مناسب و وین ریت استثنائی بپردازید. به شما قول می‌دهیم؛ با تمرین، تکرار و تمرکز تریدر شوید.

خرید الگوریتم استراتژیک معاملاتی فیوچرز

مشخص کردن DPهای مهم و معتبر

گام اول؛ مشخص کردن DPهای مهم و مصرف نشده است

ارسال سیگنال و استراتژی ورود و خروج به موقع

نحوه نزدیک شدن قیمت به DPها

گام دوم؛ نحوه نزدیک شدن قیمت به DP مصرف نشده است

الگوریتم معاملاتی استراتژیک بایننس فارسی

ستاپ‌های فوق‌العاده مهم و پول‌ساز

گام سوم؛ پیدا کردن ستاپ‌های معاملاتی و نحوه معامله روی آنها

تحلیل تکنیکال و استفاده از ابزارهای نقطه ورود پیشرفته

دریافت سیستم‌های معاملاتی

گام آخر؛ دریافت 3 سیستم معاملاتی پیشرفته و مسلط شدن روی آن‌ها

ویدیوی معرفی آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

معرفی آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

پرایس اکشن یک روش معامله‌گری است که یادگیری آن می‌تواند بازدهی معاملات فعالان بازار سرمایه را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. در این روش معامله‌گری، تریدر با استفاده از چارت قیمتی و بدون استفاده از هیچ‌گونه اندیکاتوری به پیش‌بینی و معامله اقدام می‌کند.
پرایس اکشن 3 دسته بندی کلی دارد:

آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

 1. پرایس اکشن کلاسیک که از شروع آن را می‌توان به آل‌بروکس، لنس بگز، گلن وودز، نایل فولر، توماس بولکوفسکی و … القاب کرد، که پایه و اساس بازار کار ماست. بعد این روش تکمیل‌تر شد و با نام پرایس اکشن عرضه و تقاضا مشهور شد.
 2. پرایس اکشن عرضه و تقاضا که اولین بار توسط سم سیدن شروع شد. سپس شاگرادنش به نام آلفونسو و ایف میانته مخترع سبک RTM گسترش پیدا کرد و البته منصور ساپاری و وایکوف هم دستی سر و گوش این سبک کشیده‌اند. سپس سبک جدید پرایسی ایجاد شد.
 3. پرایس اکشن اسمارت مانی از مایکل هادلستون مبتکر سبک ICT شروع و فانتوم، کوانتوم، فوتون و فلیپینگ گسترش پیدا کرد.

این سبک‌های پرایسی مدعیان بزرگ موسسات مالی، بانک‌ها، سرمایه گذاران و به نوعی پولدارهای این صنعت هستند. و شاید همین الان که این متن را می‌خوانید سبک جدیدی اخترام شود. یا بگویید مثلا سبک گن، آسترولوژی، ایچیموکو و هزاران سبک دیگر چی؟ آیا آنها به درد نمی‌خورند؟ جواب ساده است، با اینکه یادگیری علوم تکنیکال تمامی ندارد، اما پر کردن مغزتان با اطلاعاتی که به شما سود مستمر ندهد قطعا به درد نمی‌خورد. پس یک بار برای همیشه اعتماد کنید و راهی که من رفتم را پیش بگیرید و فقط از اطلاعات همین دوره استفاده کنید. به شما قول می‌دهم دیگر به هیچ دوره‌ای نیاز نخواهید داشت.

پرایس اکشن RTM چیست؟

یکی از معروف‌ترین روش‌های پرایس اکشن، روش RTM یا Read The Market است. این روش براساس عرضه و تقاضا کار می‌کند و به معامله گر اجازه می‌دهد بدون نیاز به یادگیری شاخصه فنی پیچیده، بازار را تحلیل کند و بر اساس واقعیت‌هایی که در حرکات واقعی قیمت‌ها مشاهده می‌شود، تصمیم‌گیری کند.

مزیت استفاده از روش پرایس اکشن در تحلیل بازار های مالی، سرعت و دقت بالای آن در تشخیص نوسانات بازار است. با توجه به اینکه در این روش، بر اساس حرکات واقعی قیمت‌ها تصمیم‌گیری می‌شود، معامله گران قادرند به‌سرعت و با دقت بالا به تحلیل بازار بپردازند و به نتیجه دقیقی برسند. این سبک از پرایس اکشن در این دوره به شدت مورد توجه قرار داده شده است.

پرایس اکشن ICT چیست؟

روش پرایس اکشن سبک ICT یا Inner Circle Trader یکی از روش‌های مؤثر و محبوب در تحلیل بازارهای مالی است که بر اساس رفتار بازارگردان‌ها و شناسایی مناطق نقدینگی در بازار است. این روش به معامله‌گران کمک می‌کند تا با روند بازار همسو شده و از و از بازار سود ببرند.

در پرایس اکشن سبک ICT، معامله‌گران با شناسایی مناطق قیمتی مهم و نقاط نقدینگی در بازار، قادر به تحلیل روند بازار و شناسایی نوسانات بیشتر هستند. این سبک از price action با دو روش دیگر ادغام شده و یک سبک قدرتمند را تشکیل داده اند.

پرایس اکشن Smart money چیست؟

روش پرایس اکشن اسمارت مانی (Smart Money) تریدرها این قابلیت را می‌دهد تا زمان خرید و فروش ارگان‌های بزرگ در بازار مانند بانک‌ها و موسسات مالی را شناسایی کنند. به این صورت که اسمارت مانی دقیقاً کپی تریدهای افراد بزرگ در بازار ارز دیجیتال است. 

استفاده از روش پرایس اکشن اسمارت مانی به معامله‌گران حرفه‌ای کمک می‌کند تا با شناسایی تریدهای نهادی و بزرگ در بازار، از نوسانات بازار سرمایه استفاده کنند و سود بیشتری به دست آورند. 

تلفیق دوره پیشرفته RTM به چه  صورت است؟

سبک RTM ایف از پرایس اکشن عرضه و تقاضا و سبک ICT مایکل از پرایس اکشن اسمارت مانی را باهم ترکیب کردیم و به کمک این دو سبک موفق شدیم سیستم های معاملاتی فانتوم و F22 و گاو 3 شاخ را خلق کنیم.

چرا دوره آموزشی “منتورشیپ پیشرفته پرایس اکشن RTM” می تواند برای شما مفید باشد؟

موسسـه مالیِ معــتبر Prudential Financial در آمریکا در طـــول ۱۰ سال، ده ها هزار معامله گر را زیر نظر گرفت و به نتایج خیره کننده و البته تکان‌دهنده‌ای رسید.
بعد از ۵ سال فقط ۷% از معامله‌گرهایی که روز اول، مثل خیلی از معامله‌گرها با کلی امــید و آرزو و با رویای یک شبه پولدار شدن آمــده بودند، در بازار باقــی مانده بودند. یعــنی ۹۳% از این افـــراد، حداکــثر در طـــول ۵ سال از بازار و معامله‌گــــری خداحافظی کرده بودند و تقریباً فقط ۵ درصد از معامله‌گرها بعد از ۵ سال،توانسته بودند به سود مستمر برسند و از این بازار پول بدست آورند و ثروتمند شوند.
در واقع ۹۵ درصد معامله گــرها، در بلــند مدت، فقــط ضـرر به بار می آورند! البته ممکن است که چند روزی هم سود کرده باشند، اما بازار حتما تمـام آن سودها را از چنگ آن ها درآورده است.

می‌دانید مشکلِ واقعی از کجا به وجود می آید؟!
این که یک معامله‌گر نمی‌داند برای موفقیت در دنیای معامله‌گری، فقط به تحلیل تکنیکال نیاز ندارد.
البته درست است که شـروع یادگـیری در بازارهای مالی همیشه باید با تحلــیل‌های تکنیـکال باشد، اما واقعــیت این اسـت که یک معامله‌گر حرفه‌ای و پولساز به جای فقط تحلیل تکنیکال در واقع نیاز به یک سیستمِ معاملاتی دارد!
سیستمی که باید شــامل ســـه بخش باشد و به همــین دلیل هم هســـت که یک معامله گر موفق، در واقع یک معامله‌گر همه جانبه بین است.

اما این 3 جنبه به چه موضوعاتی می‌پردازند و در یک نگاه اجمالی در این دوره‌ی آموزشی چه مهارت‌هایی را کسب می‌کنید:

جنبه اول”Strategy”:
که بخشی از آن همانطور که گفته شد به تحلیل‌ه‏ای تکنیکال مربوط می‌باشد و به شما می‌گـوید که کـجا بخـرید و کـجا بفـروشید و اگر شــــما بتوانیـــد یک اســـــتراتژی معاملاتی یا بهترین بگویم سیستم معاملاتی با تمــام جزئیات برای خـودتان بسـازید، در واقع می‌توان گفت که به یک معامله‌گر استراتژیک تبدیل شده‌اید و در واقع جنبه اول را بدست آورده‌اید.

جنبه دوم “Money Management” :
که به شما می گوید، در یک معامله، چقدر می‌توانید بخـرید یا بفـروشید! منظورم همان حجمِ معامله است، یا در واقع چطور باید مدیریت ریسک و سرمایه‌تان را بر عهده بگیرید تا شاخص احتــمال نابودی حساب شما یا همان ROR که در این دوره فرا می‌گیرید، یا صفر باشد یا یک عدد بسیار بسیار کوچک.

جنبه سوم که از نظر بسیاری از منابع روز دنیا، یک بُعد کور می‌باشد و با اینکه مهم‌ترین جنبه معامله‌گری است، اما کمترین توجه به آن می‌شود.

بله! “Psychology” که ترس، طمع و احساساتِ یک معامله‌گر را کنترل می کند تا حرکتی انجام ندهد که بعداً پشیمانی به بار بیاورد!

مزایای استفاده از دوره منتورشیپ پیشرفته RTM

 1. دریافت سرمایه اولیه 15 هزار دلاری بعد از اتمام دوره
 2. دریافت سیستم مدیریت پول و چرخش دارایی برای رشد مالی در بازارهای مالی فارکس و کریپتو
 3. دریافت 3 سیستم معاملاتی فانتوم، F22 و گاو 3شاخ
 4. دسترسی به اندیکاتور سیستم معاملاتی فانتوم
 5. وریفای پراپ فرم ها و صرافی های ارز دیجیتال به صورت رایگان
 6. دسترسی به ربات پراپ تریدینگ با 75% تخفیف
 7. دسترسی کانال تلگرام ژورنال های معاملاتی و اطلاعات مهم بازار و دوره
 8. دریافت ویدیوهای اکانت پاس شده پراپ با تشریح کامل جزئیات و دریافت اطلاعات ورود به اکانت
 9. دریافت دفتر ژورنال نویسی و برنامه روزانه تریدر
 10. برگزاری وبینارهای رفع اشکال به صورت ماهانه و دسترسی نامحدود به شرکت کنندگان

آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM برای چه کسانی مناسب است؟

 • کسانی که می‌خواهنددر بازار فارکس و بورس جهانی به سود مستمر برسند

 • کسانی که می‌خواهند چالش‌های پراپ تریدینگ را به راحتی پاس کنند و به سود مستمر برسند

 • کسانی که به فکر کسب درآمد دلاری هستند

 • کسانی که دوست دارند روی پای خود بایستند و در هر کجای این دنیای پهناور بتوانند کسب درآمد آنلاین و لحظه ای داشته باشند

 • سرمایه گذاری که دوست دارند پول خود را چندین برابر کنند و علاقمندند بهترین نوع سرمایه گذاری را انتخاب کنند

 • تریدرهای معمولی که فقط به فکر در آوردن نان شب هستند و به تحلیل چارت ها و رصد اخبار علاقه ای نشان نمی دهند و یا کسی تا حالا از آنها ایرادی نگرفته است

 • دوست دارانی که علاقمند به حوزه بلاک چین هستند، مطالعات زیادی داشته اند، اما هنوز کسب درآمدی از این راه نداشته اند

 • تریدرهای که به شانس و اقبال تکیه کرده اند و هنوز برای خود حد سود و حد ضرر مشخص نکرده اند

 • کسانی که می خواهند از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال سود کسب کنند

 • کسانی که دیگر دوست ندارند در فیوچرز لیکویید شوند و یا ضرر کنند

 • کسانی که می‌خواهند یک بار برای همیشه خود را یک تریدر حرفه‌ای ببینند

برای تهیه آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM از کجا شروع کنیم؟

آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری، دسترسی و پرداخت هزینه دوره فایل زیر را دانلود و مطالعه کنید

سوالات متداول آموزش دوره پیشرفته پرایس اکشن RTM

این دوره برای مبتدیان مناسب است؟

خیر. پیشنهاد می شود که ابتدا در مورد پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال و مخصوصا پرایس اکشن آموزش های رایگان بایننس فارسی را مطالعه کنید و سپس اقدام به شرکت در دوره کنید.

آیا دوره آنلاین برگزار می‌شود یا آفلاین؟

دوره به صورت غیر حضوری و آفلاین برگزار می‌شود و دسترسی ویدیوها به شما داده می‌شود تا بتوانید به راحتی به تمامی ویدیوها در ویدیو پلیر مخصوص دوره دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید تمامی ویدیوها را باید به صورت آنلاین ببینید و ویدیوها قابل دانلود نیستند.

برای شرکت در دوره به سیستم خاصی نیاز داریم؟

خیر، شما با یک سیستم معمولی، یا لپ تاپ هم می توانید به دوره دسترسی داشته باشید و برای ترید کردن هم نیاز است با اپلیکیشن‌هایی که در دوره گفته می‌شود کار کنید.

این دوره از صفر صفر برگزار می‌شود؟

دوره RTM بله از صفر صفر برگزار می‌شود، اما شما باید از قبل با بازارهای مالی آشنایی کاملی داشته باشید و کم و بیش مشغول ترید کردن باشید.

هزینه ای که بابت دوره پرداخت می‌کنیم چند وقته برمی‌گردد؟

مبلغی که روی خود سرمایه گذاری می‌کنید کمتر از یک ماه به شما برمی‌گردد؛ هر چند قید زمان دادن به معاملات خوب نیست اما شما با اجرای تمام نکاتی که در دوره بیان می‌شود کمتر از یک ماه مبلغ کل دوره را در می‌آورید.

پشتیبانی این دوره به چه صورت است؟

منتور اختصاصی این دوره، 3 ماه در کنار شماست تا شما بهترین نتیجه را از دوره بگیرید. در این مدت، ما پاسخ‌گوی سوالات شما در مورد معاملات هستیم. در ضمن در پایان هر جلسه تمریناتی برای انجام وجود دارد که باید برای منتور ارسال کنید.

در این دوره، RTM را به صورت کامل آموزش می‌بینیم؟

بله، شما در این دوره RTM را به صورت حرفه‌ای فرا می‌گیرید. البته یادتان نرود که این دوره تلفیقی از سبک‌های معاملاتی عرضه و تقاضا و اسمارت مانی است.

این دوره برای تمام بازارهای مالی مناسب است؟

بله. دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته پرایس اکشن مناسب همه بازارهای مالی از جمله بازار فارکس، بورس جهانی و ارزهای دیجیتال است.

آیا پرایس اکشن RTM می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا ریسک خود را کاهش دهند؟

بله؛ با توجه به ریسک به ریواردهای این سبک معاملاتی و وین ریت نسبتا عالی این سبک معاملاتی، ریسک معاملاتی شما به شدت کاهش می‌یابد.

آیا بجز این دوره به دوره دیگری نیاز خواهم داشت؟

خیر؛ شما به کمک این دوره پرسودترین و کارآمدترین سبک‌های معاملاتی را در قالب یک سبک آموزش می‌بینید و دیگر به آموزش و سبک دیگری نیاز ندارید.

آیا این دوره دارای سیستم معاملاتی می‌باشد؟

بله؛ شما بعد از انجام تکالیف و تاییدیه منتور به سیستم معاملاتی فانتوم Phantom و F22 و گاو 3 شاخ دسترسی خواهید داشت.

6 پاسخ
 1. الهام احمدی گفته:

  با سلام، سیستم معاملاتی فانتوم دقیقا کارش چیه؟ چطور ما می توانیم ازش سود بگیریم؟

  پاسخ
  • بایننس فارسی گفته:

   سلام دوست عزیز، با تمرکز بر یک ستاپ معاملاتی، فاکتورهای زیر را در نظر می گیرید: 1. تایم فریم معاملاتی 2. واچ لیست معاملاتی 3. میزان ریسک هر معامله 4. شرایط ورود به معامله 5. پلن مدیریت معامله باز 6. شرایط خروج از معامله 7. میزان ریسک به ریوارد و 8. وین ریت معاملاتی
   که دو مورد آخر مشخص است و موارد 4 و 6 را باید شما بررسی کنید. بعد از باز کردن معامله باید صبوری کنید تا تارگت بزند. همین
   تکرار، تمرین و تمرکز 3 شرط اصلی این سیستم معاملاتی برای رسیدن به سود مستمر است.

   پاسخ
 2. هادی ایرانی گفته:

  با سلام، این دوره چند جلسه و چند ساعت است؟ آنلاین هستش یا آفلاین و آپدیتی اگر داشته باشد رایگان خواهد بود؟

  پاسخ
  • بایننس فارسی گفته:

   سلام دوست عزیز، 25 جلسه 30 دقیقه ای تقریبا. آنلاین بر بستر ویدیو پلیر مخصوص باید مشاهده کنید و حاوی تکالیف پایان هر جلسه است. و آپدیت ها رایگان خواهد بود.

   پاسخ
 3. الهام امیرمحمدی گفته:

  سلام، با این دوره می‌توانیم به سود مستمر برسیم و با یک ستاپ معاملاتی ترید کنیم؟

  پاسخ
  • بایننس فارسی گفته:

   سلام دوست عزیز، بله بدون شک با این دوره شما به سود مستمر می رسید و با سیستم معاملاتی فانتوم بی نیاز از هر ستاپ دیگری خواهید بود. موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *