آموزش دوره پیشرفته معامله‌گری بازارهای مالی به روش SMP (رایگان)

موسسـه مالیِ معــتبر Prudential Financial در آمریکا در طـــول ۱۰ سال، ده ها هزار معامله گر را زیر نظر گرفت و به نتایج خیره کننده و البته تکان‌دهنده‌ای رسید.
بعد از ۵ سال فقط ۷% از معامله‌گرهایی که روز اول، مثل خیلی از معامله‌گرها با کلی امــید و آرزو و با رویای یک شبه پولدار شدن آمــده بودند، در بازار باقــی مانده بودند. یعــنی ۹۳% از این افـــراد، حداکــثر در طـــول ۵ سال از بازار و معامله‌گــــری خداحافظی کرده بودند و تقریباً فقط ۵ درصد از معامله‌گرها بعد از ۵ سال،توانسته بودند به سود مستمر برسند و از این بازار پول بدست آورند و ثروتمند شوند.
در واقع ۹۵ درصد معامله گــرها، در بلــند مدت، فقــط ضـرر به بار می آورند! البته ممکن است که چند روزی هم سود کرده باشند، اما بازار حتما تمـام آن سودها را از چنگ آن ها درآورده است.

می‌دانید مشکلِ واقعی از کجا به وجود می آید؟!
این که یک معامله‌گر نمی‌داند برای موفقیت در دنیای معامله‌گری، فقط به تحلیل تکنیکال نیاز ندارد.
البته درست است که شـروع یادگـیری در بازارهای مالی همیشه باید با تحلــیل‌های تکنیـکال باشد، اما واقعــیت این اسـت که یک معامله‌گر حرفه‌ای و پولساز به جای فقط تحلیل تکنیکال در واقع نیاز به یک سیستمِ معاملاتی دارد!
سیستمی که باید شــامل ســـه بخش باشد و به همــین دلیل هم هســـت که یک معامله گر موفق، در واقع یک معامله‌گر همه جانبه بین است.

اما این 3 جنبه به چه موضوعاتی می‌پردازند و در یک نگاه اجمالی در این دوره‌ی آموزشی چه مهارت‌هایی را کسب می‌کنید:

جنبه اول”Strategy”:
که بخشی از آن همانطور که گفته شد به تحلیل‌ه‏ای تکنیکال مربوط می‌باشد و به شما می‌گـوید که کـجا بخـرید و کـجا بفـروشید و اگر شــــما بتوانیـــد یک اســـــتراتژی معاملاتی یا بهترین بگویم سیستم معاملاتی با تمــام جزئیات برای خـودتان بسـازید، در واقع می‌توان گفت که به یک معامله‌گر استراتژیک تبدیل شده‌اید و در واقع جنبه اول را بدست آورده‌اید.

جنبه دوم “Money Management” :
که به شما می گوید، در یک معامله، چقدر می‌توانید بخـرید یا بفـروشید! منظورم همان حجمِ معامله است، یا در واقع چطور باید مدیریت ریسک و سرمایه‌تان را بر عهده بگیرید تا شاخص احتــمال نابودی حساب شما یا همان ROR که در این دوره فرا می‌گیرید، یا صفر باشد یا یک عدد بسیار بسیار کوچک.

جنبه سوم که از نظر بسیاری از منابع روز دنیا، یک بُعد کور می‌باشد و با اینکه مهم‌ترین جنبه معامله‌گری است، اما کمترین توجه به آن می‌شود.

بله! “Psychology” که ترس، طمع و احساساتِ یک معامله‌گر را کنترل می کند تا حرکتی انجام ندهد که بعداً پشیمانی به بار بیاورد!

اما خبر خوب اینجاست، آکادمی بایننس فارسی با بررسی‌های متعدد و تجربه‌محور تصمیم گرفته است در قالب 3 مجموعه آموزشی جامع و البته رایگان این اطلاعات را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد. در دوره پیشرفته معامله‌گری بازارهای مالی به روش SMP به صورت رایگان با مفاهیم “ساخت سیستم معاملاتی”، “ساخت سیستم مدیریت سرمایه و ریسک” و همچنین “روانشناسی ترید” مسلط شده و جزء 7% تریدرهای برتر دنیا قرار خواهید گرفت.

دوره آموزش ساخت سیستم معاملاتی در 9 مرحله (رایگان)

دوره آموزش ساخت سیستم مدیریت سرمایه و ریسک پیشرفته (رایگان)

دوره آموزش روان شناسی ترید به روش سایکوسایبرنتیک (رایگان)