آلرت نهنگ و شارک های ارز دیجیتال (سیگنال Buy & Sell)

کانال آلرت نهنگ Whale و کوسه Shark ارز دیجیتال یک ابزار اصلی است که توسط معامله گران ارز دیجیتال برای ردیابی معاملات بزرگ کریپتو در زمان واقعی استفاده می شود. این آلرت ها به معامله گران اجازه می دهند تا سیگنال های خرید و فروش احتمالی را که می تواند روندهای بالقوه در بازار را نشان دهد، شناسایی کنند. همچنین به معامله‌گران در مورد تراکنش‌های عمده انجام شده توسط نهنگ‌های کریپتو کمک می‌کند، که می‌تواند نشانگر تغییرات احتمالی در بازار بزرگ‌تر کریپتو باشد. نهنگ ها غالبا بالای 1000 بیت کوین دارند.

همچنین در مورد شارک های ارز دیجیتال یا کوسه های کریپتو بینش کمتری در مورد معاملات کوچک تر ارائه می دهند و می توانند به معامله گران کمک کنند تا در مورد نوسان گیری خود تصمیم گیری کنند. با استفاده از این ابزار، معامله‌گران می‌توانند از آخرین تحولات در بازارهای رمزنگاری به‌روز باشند و از فرصت‌های سود بالقوه استفاده کنند. کوسه ها معمولا بین 500 تا 1000 بیت کوین دارند.

ویدیوی نحوه کار با آلرت های وال ها و شارک های ارز دیجیتال

برای استفاده صحیح از آلرت نهنگ ها و کوسه های کریپتویی کافیست در ادامه ویدیو را تماشا، مطالب گفته شده را یادداشت برداری کرده و در انتها ادامه مطالب گفته شده در صفحه را مطالعه کنید. به شما قول می دهیم زندگی مالی شما دگرگون خواهد شد:

راهنمای کامل کانال آلرت نهنگ ها و کوسه های کریپتو

 1. آلرت نهنگ و شارک های کریپتو به معنای معاملات عمده کریپتوی خاص در یک بازه زمانی است که می تواند نشانه احتمالی “فروش” و یا “خرید” باشد.
 2. توجه نمایید آلرت ها یک سرویس تکمیلی مفید در کنار تحلیل تکنیکال است و یا سیگنال های معاملاتی در تحلیل های تکنیکال متفاوت است. از این رو خاطرنشان می سازد بدون در نظر گرفتن تحلیل تکنیکال و فاندا، استفاده از این آلرت ها پر ریسک است.
 3. نهنگ ها معمولا در زمان ریزش های عمیق و بازارهای رنج، تحرکاتی دارند که نشانه خرید است.
 4. تحرکات نهنگ ها معمولا در زمانی که بازار شدیدا صعودی است و یا قیمت ها در سقف خود است یا قله قیمتی جدیدی را ثبت می کنند نشانه فروش است.
 5. آلرت در صورتی که نشانه خرید باشد، در ساعات و یا روزهای آینده احتمالا باید تغییر روند کریپتوی مورد نظر ( صعودی) را شاهد باشیم.
 6. اگر آلرت نشانه فروش باشد در ساعات یا روزهای آینده احتمالا باید تغییر روند کریپتوی مورد نظر (نزولی) را شاهد باشیم.
 7. در صورت تصمیم به ورود حتما قواعد مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه را رعایت نمایید.
 8. هدف از انتشار برخی از آلرت ها اینست که صرفا کریپتوی مورد نظر را در واچ لیست خود قرار دهید و آنرا زیر نظر بگیرید و در صورت مشاهده تغییر روند “مهمی” به لحاظ تکنیکالی تصمیم بگیرید.
 9. پس از دریافت نوتیفیکیشن آلرت شتابزده عمل ننمایید و بلادرنگ وارد معامله نشوید.
 10. تعداد آلرت های شارک در روزهای وسط هفته زیاد میباشد، لذا سعی نمایید بهترین آلرت از میان الرت ها را در نظر بگیرید و از ورود به بیش از یک معامله نیز پرهیز کنید.
 11. شارک آلرت ها رویکرد کوتاه مدت به معاملات دارند و دامنه یک روز تا یک هفته مناسب ترین دوره است. شارک ها برای تریدرهای روزانه می تواند مناسب باشد.
 12. نهنگ ها رویکرد بلندمدت داشته و از یک تا چهار هفته معمولا بهترین دوره است. آلرت های نهنگ ها برای تریدرهای لانگ مناسب است.
 13. آلرت های بیت کوین و اتریوم را با اولویت در نظر بگیرید (آلرت های بیت کوین و اتریوم در نوسانات آتی و روند بازار تاثیر گذار است).
 14. آلرت ها صرفا به معنای تحرکات اسمارت مانی در قیمت های اعلامی است و اغلب به معنای نقطه ورود و خروج موثر نمی باشند.
 15. در صورت تصمیم به معامله با آلرت نهنگ ها، قبل از ورود حتما نوسانات غیرمنتظره بازار بر اساس نرخ نوسان پذیری ارز مورد نظر را در نظر بگیرید اغلب در ارزهای برتر بازار، نوسانات 5 الی 15 درصد منفی را مدنظر قراردهید و در صورت بروز این نوسانات میانگین کم نمایید.
 16. آلرت های شارک دوره عمر کوتاه مدتی دارند؛ بدین منظور اگر آلرتی را از دست دادید بدون هیچ توجهی آن را کنار گذاشته و آلرت های بعدی را در نظر بگیرید.
 17. قیمت های اعلامی قطعا بدین معنا نیست که در همان قیمت اعلامی تریدر وارد شود. بلکه تریدر می تواند با تحلیل و استراتژی خودش در محدوده و حد بالاتر از قیمت اعلامی ، تحرکات شارک و نهنگ را در نظر داشته باشد.

نمونه  وال و شارک آلرت

🦈 Shark  Alert | 10 June , 2023

🟠#BTC
⚪️$25680

Mr Bitcoin

🐋 Whale  Alert | 11 June , 2023

🟠#FTM
⚪️$0.2369

Mr Bitcoin

برای ثبت نام در کانال آلرت شارک و وال آلرت ها می توانید این صفحه را برای دریافت اشتراک یک ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله دنبال کنید.

سوالات متداول در مورد آلرت نهنگ ها و شارک های کریپتو

وال آلرت چیست؟

بازار ارزهای دیجیتال تحت تاثیر رفتار سرمایه داران بزرگ کریپتو موسوم به نهنگ ها دستکاری می شود. نهنگ ها اساسا بدلیل برخورداری از امتیاز سرمایه بالا و مزیت اطلاعات دست اول، زودتر از تریدرهای خرد و کم تجربه اقدام به خرید یا فروش می نمایند. این تحرکات در صورتیکه توسط تریدرهای باهوش رهگیری شوند می تواند بازدهی مالی و عملکرد آنها را تا 80 درصد افزایش دهد. آلرت نهنگ ها سرویسی است که تحرکات آن ها در غالب یک هشدار (شامل نام ارز، قیمت، زمان و ساعت) را بلادرنگ به اطلاع تریدر می رساند و تریدر با آگاهی از این، خود را برای تغییر احتمالی در روند یک بازار ( صعودی یا نزولی ) خود را مهیا می کند. تجهیز به آلرت نهنگ ها تا حد امکان باعث می شود تریدر از تغییر روند یک ارز جانماند.

چگونه بایستی از خدمات وال آلرت بایننس فارسی استفاده کرد؟

برای استفاده از خدمات آلرت نهنگ ها و شارک های کریپتو می توانید از طریق سایت، اشتراک یک تا 12 ماهه تهیه کنید.

آیا وال آلرت ها یک کانال سیگنال دهی است؟

خیر، وال آلرت ها اطلاعات مفید و تکمیلی برای تریدرهای ارز دیجیتال است که با توجه به آلرت ها واچ لیست ارزهای مهم خود را بروز رسانی می نمایند. این آلرت ها به تریدرها نشان می دهد، کدام ارزدیجیتال در آینده نزدیک (از لحظه اعلام آلرت تا هفته های آتی) تغییر روند احتمالی را تجربه می کند تا تریدر غافلگیر نشده و برای بهره مندی از فرصت پیش روی آمادگی لازم را داشته باشد.

برای استفاده از وال آلرت ها چه پیش نیازی لازم هست؟

شما بایستی تجربه فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید و آموزش های لازم در حوزه معامله گری را دیده باشید. چرا که با آلرت های منتشر شده بایستی با تحلیل تکنیکال، استراتژی و سیستم معاملاتی خودتان تصمیم به معامله بگیرید.

وال آلرت ها در ماه چه تعدادی اعلام می شود؟

الگوریتم وال آلرت بایننس فارسی با توجه به تحرکات نهنگ ها، آلرت را بطور اتوماتیک اعلام می نماید و تیم ما مهمترین آلرت ها را در کانال بلادرنگ منتشر می کند. پر واضح است این آلرت ها بسته به تحرکات نهنگ هاست که ممکن است برخی مواقع اساسا تحرکی گزارش نشود اما تیم 24 ساعته تحرکات را زیر نظر دارد. بایستی اعلام کنیم که گاهی برای یک آلرت خوب باید مدتها منتظر ماند لطفا برای درک بهتر این کیفیت و کمیت وال آلرت ها کارنامه عملکرد وال آلرت های بایننس فارسی را به دقت بررسی نمایید.

آیا آلرت وال ها برای معاملات فیوچرز وپوزیشن های Short و Long نیز قابل استفاده می باشد؟

با توجه به اینکه آلرت ها تغییر جهت احتمالی روند رانشان میدهند، درصورتی که آشنایی کافی با حوزه معاملات فیوچرز داشته باشید، می توانید با توجه به تحلیل خود، از آن ها در این معاملات استفاده نمایید.

کارنامه وال آلرت های قبلی به چه شکل است؟

آلرت نهنگ های بایننس فارسی توسط یک تیم بین المللی مهندسی تحلیل داده، طی سه سال توسعه یافته و از برترین سرویس های حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال است که به لحاظ ساختار و مدل شناسایی نمونه داخلی و خارجی ندارد. اغلب سرویس های آلرت نهنگ ها یا در کریپتوهای خاصی محدودند و یا آلرت های اشتباه زیادی منتشر می نمایند که زیاد قابل اتکا نمی باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *